Yazıcılar Otel

Doğa Oteli & Doğa Restoranı

Yazıcılar Otel - Restoran

Yazıcılar Otel ve Restaurant adı ile hizmet vermekte olan işletmemiz Kocaeli’nin Maşukiye Kasabası’nda bulunmaktadır. Maşukiye Sapanca Gölü’nün kıyısında ve Kartepe Dağı’nın eteklerinde bulunan konumu ile eşsiz bir doğaya sahiptir. Bu doğal güzelliklerinin yanında birçok doğa sporunu yapma imkânı da sunmaktadır. Hem su kayağı yapma hem de Kartepe Kayak Merkezi tarafından sunulan kış sporlarını deneme şansını aynı anda sunmaktadır.

Doğa ile iç içe konforlu odalar
Yazıcılar Otel olarak bu doğa sporlarını denerken rahat bir ortamda konaklamanızı hedefliyoruz. Otelimizin binasının inşaatında ahşap malzemeler kullanılmış olup doğa ile uyum içerisindedir. Bünyesinde 81 kişinin konaklayabileceği 26 oda bulundurmaktadır. Odalarımız standart odalar, süitler, aile süiti ve kral dairesi olarak isimlendirilmiştir. Tamamında minibar, oda servisi, internet bağlantısı, uydu yayınlı TV, merkezi ısıtma, direkt telefon gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Toplam 4 tane restoranımız bulunmaktadır. Bu restoranların 3’ü iç mekânda, bir tanesi bahçe restoranı olarak hizmet vermektedir. Alacarte restoranlarımızda yerel lezzetlerin, köy kahvaltısının ve Türkiye’nin en lezzetli alabalıklarından biri sayılan alabalıkların tadına bakma fırsatı bulacaksınız. Otelimizde bulunan toplantı salonları ise hem toplantı, seminer gibi kurumsal ihtiyaçlarınızı hem de düğün ve özel toplantılar gibi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazırlanmıştır. Ayrıca şarküteri, mescit, otopark ve çocuk parkı gibi tesislerden de faydalanma olanağınız olacak.

Spor ve Adrenalin Aktiviteleri
Otelimizde konakladığınızda ise çok farklı aktivitelere katılabilirsiniz. Bunların arasında doğa yürüyüşü, Sapanca Gölü’nde su kayağı gibi su sporları ve paintball organizasyonları bulunmaktadır. Bu etkinliklere yaz aylarında katılabilirsiniz. Tesisimizde bulunan şoförlü jiplerimizle muhteşem doğa içerisindeki safari turu da değerlendirmek isteyebileceğiniz etkinliklerimiz arasında bulunmaktadır. Yine safari turu olarak adlandırdığımız doğa keşfini ATV’ler ile yapma olanağı da tarafımızdan sunulmaktadır. Kış mevsiminde kış sporları ve extreme sporlar olarak adlandırılan aktiviteleri deneme olanağınız olacaktır. Kartepe Kayak Merkezi 15 km. uzaklığımızda bulunmakta ve çeşitli kış sporlarını yapabilme olanağı sağlamaktadır. Otelimizde konaklayan misafirlerimizin buraya ulaşımı için gerekli olan servis hizmetini veriyoruz. Ayrıca pistlere girmeniz için gerekli olan biletleri, kayak takımlarını ve kayak elbiselerini, gerekliyse kayak dersi alınması gibi hizmetleri temin etmenizi sağlıyoruz, bunlarla biz ilgileniyoruz.

Şehrin stresinden arının!
Sonuç olarak tesisimizde kaldığınızda doğa ile baş başa kalmanız ve kafanızı dinlemeniz mümkün. Daha hareketli günler geçirmek, yeni deneyimler yaşamak isteyen kişiler ise çeşitli doğa sporlarını deneyebilir ve şehrin stresinden arınabilirler. Kartepe Kayak Merkezi ve Sapanca Gölü’nün, bunların sunduğu eşsiz doğanın sağladığı etkinliklerin her biri extreme sporlara ya da doğa sporlarına meraklı kişiler için unutulmaz bir tecrübe olacaktır. Bu dönemi geçirirken ise yöresel yemekler, Maşukiye köy kahvaltısı ve güveçte alabalık gibi çok farklı lezzetleri tatmanız mümkün olacak. Yani Yazıcılar Otel ve Restaurant tesislerinde konaklayarak beklediğiniz ya da beklemediğiniz her türlü imkândan yararlanma olanağı elde etmiş olacaksınız.

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın